הדמייה רפואית

הרבה אנשים סבורים שהדמייה רפואית היא דימות רפואי. כאן מדובר על שני דברים דומים מאוד, אך שני דברים שונים מאוד. במאמר זה נסביר מה ההבדל בין השניים ומהם היתרונות הרבים של הדמייה רפואית.

הדמייה רפואיתהדמייה רפואית

אנשים רבים סבורים שכאשר מדובר על הדמיה בתחום הרפואה הכוונה היא אל צילומי סיטי או אמ.אר.איי שמאפשרים לרופאים לראות בצורה טובה יותר חלקים מסוימים בגוף. דבר זה אינו תמיד נכון. יש חברות רבות  שמפתחות ציוד ומכשור רפואי מתקדם שפונות אל חברה מקצועית שחולשת בתחום סרטי תלת מימד- אנימציה ומצגות לעולם הרפואה. היתרון המרכזי הוא שהדמיית תלת מימד רפואית מאפשרת לכל אחד לראות את הציוד, המכשור, התהליך הרפואי או המוצר בצורה הכי קרובה למציאות. הוא רואה את כל החלקים של המכשור, את התהליך הרפואי שמתבצע באמצעותו כאילו מדובר על זמן אמת ויש באפשרותו לבחור האם הוא מעוניין באותו ציוד למוסד הרפואי שלו.

 רואים את הכל ברור

הדמייה רפואית מאפשרת להראות לקהל יעד מסוים את האיברים השונים והפנימיים בגוף בצורה מדויקת וכיצד ציוד רפואי מסוים יכול להיות לעזר משמעותי בכל הקשור אל תהליכים רפואיים חדשניים. זוהי הדרך הטובה ביותר להעביר מידע רפואי ולשווק ציוד רפואי חדש ומתוחכם. אם עד היום הצוות הרפואי היה צריך לדמיין כיצד הדברים נעשים, כיום יש להם אפשרות לראות כיצד הדברים נעשים טרם ההחלטה לרכוש מכשיר או שירות רפואי מסוים. בכדי לזכות בתוצאה הטובה ביותר חשוב לפנות אל חברה מקצועית בתחום הדמיית תלת מימד בעולם הרפואה שיכולה להבטיח לכם את המקצועי ביותר.

 בחירת החברה שלכם

  • וותק ואמינות- חשוב לוודא שמדובר על חברה מוכרת בעלת ניסיון וותק בתחום של למעלה מעשר שנים. בנוסף, תמיד יש לוודא עם החברה שהיא יכולה לספק לכם את המוצר המוגמר עד תאריך מסוים.
  • תיק עבודות- חשוב לוודא שהחברה יכולה לספק לכם תיק דוגמאות של מיזמים שונים שבוצעו על ידי החברה בתחום הרפואי הספציפי בו אתם מעוניינים.
  • אתר אינטרנט- יש לברר עם החברה האם יש לה אתר אינטרנט תדמיתי דרכו ניתן לקרוא אודותיו ולראות פורטופוליו של העבודות שבוצעו עבור לקוחות אחרים. הדרך הטובה ביותר להגיע להחלטה הנכונה היא על ידי כך שבוחנים את טיב ואיכות העבודות שהחברה ביצעה בעבר.
  • שיתוף הלקוח – חשוב לוודא שהחברה משתפת את הלקוח בהחלטות חשובות לגבי אותה הדמייה רפואית בה הוא מעוניין.

Scroll to Top