הפקת סרטי הדרכה

פיתחתם מוצר רפואי חדש, ואתם מעוניינים להטמיעו בשוק המיועד? שאיפתכם הנוכחית היא להדריך קולגות ומומחים בתחום הרפואה, בנוגע לשימוש בפרוצדורה רפואית מסוימת? אחת הדרכים הנכונות והיעילות ביותר לעשות זאת כיום, היא באמצעות שימוש בסרטוני הדרכה, אשר הוכנו עבורכם והותאמו במיוחד למוצר או לפרוצדורה הנדרשים.

מהי בדיוק הפקת סרטוני הדרכה וכיצד היא קשורה לתחום הרפואה?

/home/virtualp/domains/virtual point.co.il/public html/wp content/uploads/2016/07/levmed

סרטוני הדרכה הם אותם הסרטונים, אנימציות במקרים רבים, בהם נתקלתם פעמים רבות בחייכם, וייעודם הוא העברת מסרים מסוימים, הנוגעים לרוב לשימוש בכלי, מוצר או שירות כלשהו. מדובר באלמנט הדרכתי יעיל ביותר, שכן ניתן בעזרתו לשלב דמיון ומציאות, תיאוריה ופרקטיקה, ולהמחיש בצורה פשוטה וברורה שלבים, תהליכים ופעולות. הפקת סרטי הדרכה איכותיים מאפשרת לאדם המציג אותם, להעביר את המסר הטמון בהם במהירות ובבהירות, תוך גירוי עינו של קהל היעד וסקרנותו. הקשר של סרטונים אלו לתחום הרפואה הוא כמעט מובן מאליו – הטמעת כל מוצר או פרוצדורה רפואית בסביבה חדשה או במוסד מסוים, מחייבת לימוד והדרכה של העובדים אודות מטרות, סכנות ודרכי שימוש נכונות. הפקת סרטי הדרכה ואנימציות מאפשרת הצגת השפעת המוצר או הפרוצדורה על תוככי גוף האדם בצורה ברורה, ללא ביצוע הדגמה פיזית, אשר לעיתים אינה ריאלית. חברת Virtual-Point לדוגמא, עוסקת בתחום דנן זה שנים רבות וצברה מומחיות וניסיון רב בהפקת סרטונים אלו בספירה הרפואית.

אילו אלמנטים ניתן לשלב בסרטוני הדרכה?

המגוון האינסופי כמעט של הכלים אותם ניתן לכלול בסרטים ובאנימציות דנן הוא בדיוק אחד היתרונות הגדולים שלהם, בהשוואה לכלים הדרכתיים אחרים. האפשרויות רבות – בין אם תחפצו בהצגת גרפים וטבלאות, טקסטים וקריקטורות, דמויות מונפשות, קטעי קריינות ועוד, תוכלו לשלבם באופן הרמוני בסרטון ההדרכה שיוכן עבורכם. מומלץ כמובן לא להגזים עם שילוב אלמנטים רבים מידיי בזמן קצר, שכן על הפקת סרטי הדרכה לשבות את הצופה, ולא לבלבלו או להתישו. המקום לטעויות גדול, ולכם ראוי כי העבודה תבוצע על ידי מומחים בעלי הידע והניסיון הדרוש, עדיף עם נגיעה לתחום אותו ברצונכם להציג. השתמשו בכלי זה למען מקסום תועלת ההדרכות שעליכם להעביר.

בוחרים בחברה המובילה בתחום סרטוני התדמית והפקת אנימציות לתחום הרפואה ותחום הביוטכנולוגיה.
לחצו כאן ומיד תועברו לעמוד צור הקשר שלנו או התקשרו אלינו במספר: 09-7679035
Scroll to Top