שאלות ותשובות

מה ההבדל בין אנימציית דו מימד לאנימציית תלת מימד?

אנימציית דו מימד מציגה מראה סכמתי ומאוייר לעומת אנימציית תלת מימד המראה זויות מגוונות של המוצר ומציגה את ההליך באופן מרשים וברור יותר.

האם אני צריך להעביר אליכם תסריט מוגמר?

לא בהכרח. אם יש ברשותכם תסריט אנו נתנהל על פיו במקביל אנו ערוכים לכתוב עבורכם את התסריט במלואו, על הצד המקצועי והטוב ביותר.

האם ניתן להפיק רק אנימציה?

בהחלט כן. אנו מתאימים את השרות בהתאם לדרישות הלקוח ולצורך הנקודתי אותו הוא מציג.

כיצד אתם משלבים את המידע הרפואי באופן מקצועי?

לחברה ולצוות המקצועי ותק וניסיון מעל 20 שנה בתחום, במהלכם צברנו מידע וידע רב. במהלך השנים ליווינו מיזמים רבים ומגוונים בתחום המכשור הרפואי, הפארמה ובתחומי רפואה מגוונים. לאורך כל הדרך דאגנו להתייעץ עם רופאים מומחים שהוסיפו למקצועיותנו.

יש לי רעיון אך אין לי מוצר, האם אתם יכולים על בסיס הרעיון להפיק סרט?

בוודאי. בפגישה נקבל מכם הסברים וסקיצות, באמצעותם נכין עבורכם מודלים תלת מימדים למוצר העתידי. באמצעות הסרט תוכלו להציג ולשווק את המוצר העתידי בדרך המקצועית והנכונה ביותר.

האם ניתן לשלב סרט במצגת פאוור פוינט?

עם וירטואל פויינט ניתן להתאים פורמטים על פי הצורך, הן למצגת הפאוור פוינט לאתר, ליו טיוב ועוד. חברתנו שמה דגש על הכנת פורמט דיגיטאלי באיכות הגבוהה ביותר והתאמתו לצרכים אותם אתם מגדירים.

יש לי מוצר בתוכנת SOLID האם זה עוזר?

בהחלט כן. תוכנת תלת מימד מקבלות בפורמט הנכון את המוצר הקיים ליצירת הסרט.

האם אתם מבצעים הפקות וידיאו וסטילס?

בהחלט כן. במידה וקיים ברשותכם וידאו ניתן לשלבו בתהליך ההפקה ובמידת הצורך אנו ערוכים לבצע צילומי מוצר, בסטודיו או מחוצה לו. אנו מעניקים שרות כולל להפקות וידיאו וסטילס באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ציוד חדיש וצוות עובדים בעל ניסיון בתחום הרפואי, המדעי והביוטכנולוגי.

כמה זמן נדרש להפקת סרטון?

הפקת הסרטון עם וירטואל פויינט אורכת בין חודש לשלושה חודשים, בהתאם להיקף העבודה והסרטון הנדרש. במהלך ההפקה נעבור שלבים מגוונים, בין היתר: נמלא בריף בו נתאם ציפיות, נבצע תחקיר וגיבוש קונספט, נאסוף חומרים גרפיים, נעצב את הקונספט הגרפי, נצלם, נשלב סאונד ואנימציות ובסיום נכין עבורכם פורמטים לצפייה באיכות הגבוהה ביותר.

לשאלות ומידע נוסף אתם מוזמנים ליצור קשר
info@virtual-point.co.il : 972-9-7679035

Scroll to Top