שרותי החברה

מתרגמים רעיונות לקונספט חזותי ואטרקטיבי

 • סרטי אנימציה רפואית – הדמיות אנימציה רפואיות

  ניסיון רב השנים והמוניטין אותם רכשה "וירטואל פויינט", מאפשרים לה להפיק סרטי אנימצית 3D רפואיים, כמו גם תהליכים ופרוצדורות רפואיות אסטטיות וביוטכנולוגיות הממחישים בדיוק ובעניין רב את המוצר. מצג וירטואלי סביב מוצר מסויים מאפשר לצופה לסייר ולהכיר את המוצר על כל רבדיו ולהבחין בפעילותו וביתרונותיו, הן מעל לפני השטח והן מתחת לפני השטח. "וירטואל פויינט" הפיקה סרטי אנימציה רבים ומגוונים לתחום הרפואי, המדעי והביוטכנולוגי אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

 • סרטי תדמית ושיווק

  הפקת סרטי תדמית באמצעות "וירטואל פוינט", מהווה כלי עבודה אפקטיבי לחשיפת המוצר או השרות וקידומו בקרב לקוחות ומשקיעים פוטנציאלים. סרט תדמית יתאר באופן ויזואלי את פעילות החברה והמוצר עבור השוק הרפואי המדעי והביוטכנולוגי כאחד, בהתאם לדרישות הלקוח.

 • סרטי הדרכה

  סרטוני הדרכה מטעם "וירטואל פוינט" מציגים בצורה פשוטה ומעניינת שימוש במוצרים, פרוצדורות רפואיות שלב אחר שלב ועוד. סרטי ההדרכה מעניקים לצופה חוויה ייחודית ואפקטיבית לאופן פעילות המוצר ויתרונותיו, בין היתר הצגת מכשיר להסרת שיער בלייזר, פרוצדורה כירורגית, מכשיר להמסת שומן, מכשיר לבדיקות סוכר ועוד. צפיה בסרטון מאפשרת לצופה להתרשם ולהטמיע את המוצר ללא סיוע של נציגי החברה. הפקת סרטי הדרכה משלבת מדיות מגוונות בין היתר: צילומי וידאו, קריינות, תרשימי הסברים, אנימציה, שרטוטים ועוד.

 • סרטי מוצר

  "וירטואל פוינט" ניחנה ביכולת להציג את מוצרי החברה בדרך האפקטיבית והמרשימה ביותר. במהלך הפקת הסרט נאפיין את יתרונות המוצר, את שימושו, את המתחרים בשוק ונמחיש באמצעותו תהליכים רפואיים ומדעיים. בתהליך הפקת הסרטון ולאחר גיבוש הקונספט נסתייע בצוות עובדים וטכנולוגיה מהשורה הראשונה. סרטי מוצר של וירטואל פויינט מאפשרים לכם ליצור דיאלוג ויחסי עבודה עם לקוחות, קולגות ומשקיעים גם יחד.ontent

 • הפקות וידאו וסטילס

  וירטואל פוינט מעניקה שרות כולל להפקות וידיאו וסטילס באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ציוד חדיש וצוות עובדים בעל ניסיון ומוניטין בתחום הרפואי, המדעי והביוטכנולוגי. במהלך שנות פעילותה צברה "וירטואל פויינט" ניסיון צילום בבתי חולים, בחדרי ניתוח ומעבדות, צילומי ראיונות וצילומי תדמית לחברות. החברה מפיקה ימי צילום מגוונים, החל מצילום מוצר והשימוש בו בסטודיו של וירטואל פוינט ועד הפקות מורכבות המשלבות "קאסט" שלם ומקצועי .

 • סרטים לגיוס משקיעים

  מהרגע בו נפגשתם עם המשקיע, יש לכם מספר דקות לשכנע אותו למה נכון לו להשקיע בעשייה שלכם, אז איך מגייסים הון רב במספר דקות? סרטים ממוקדים ומקצועיים לגיוס משקיעים, מעבירים מסר בהיר אודות הפעילות העסקית, המוצר והשרות, במטרה ללכוד את תשומת ליבם של המשקיעים.

 • סרטים לתערוכות

  "וירטואל פוינט" מפיקה סרטים איכותיים, מעניינים, יצירתיים ומקוריים לכנסים ותערוכות. היכולת להפיק סרטים איכותיים, היא שמאפשרת לעוברים ושבים בתערוכה להתמקד בביתן אותו אתם מפעילים ולא לחלוף על פניו לביתן הבא.

 • סרטים למרכזי מבקרים/מוזאונים/בידור

  וירטואל פוינט מפיקה עבורכם סרטים חווייתיים מהעולם המדעי. במהלך ההפקה שמה דגש החברה אחר הצגת העולמות הווירטואליים תוך המחשת הפעילות באופן חוויתי ומסקרן. עם "וירטואל פויינט" ניתן להפיק סרטי תלת מימד בשימוש משקפי תלת מימד ומסכי תלת מימד למטרות מגוונות. הפקת הסרטים מתבצעת במקצועיות חסרת פשרות, תוך שימוש בציוד מחזית הטכנולוגיה וצוות מקצועי, לתוצאה המרשימה והאיכותית ביותר.

 • מצגות ואינטראקטיב

  באמצעות מצגת מקצועית ואיכותית ניתן להציג את הפעילות העסקית, את המוצר או השרות לכל דורש ולכל מטרה. מצגות ואינטראקטיב עתידים לשרת את החברה ומוצריה באופן המקצועי ביותר, בין היתר לצורכי תדמית, השקת מוצר, הענקת הסבר טכני, הצגת ביצועים פנים אירגוניים, גיוס משקיעים, הדרכות ועוד. ל"וירטואל פויינט" ניסיון עשיר בעיצוב ובניית מצגות המשלבות תמונות, ראיונות, קרינות, אנימצית תלת מימד וסרטוני וידאו. החברה מעצבת ומפיקה מצגות במגוון אפשרויות כגון פאוור פוינט ועוד לפי הדרישה והתקציב.

 • אתרי אינטרנט

  וירטואל פוינט מלווה את לקוחות החברה ובונה עבורם קונספט מנצח ברשת האינטרנט. צוות מקצועי מלווה את לקוחות החברה החל מהגדרת הצרכים, דרך הקונספט החזותי ועד העלאת האתר לאוויר וקידומו.

הפקה מקצועית ואיכותית מקדמת את המוצר ואת החברה.

"וירטואל פוינט" תשמח להיפגש אתכם וללוות אתכם בכל שלבי הפרויקט.

צרו קשר ונחזור אליכם ללא עלות וללא התחייבות.

972-9-7679035 : info@virtual-point.co.il

Scroll to Top