תהליך הפקת סרטי תדמית

אם גם אתם מעוניינים לפרסם את החברה שלכם, את עצמכם, מוצר מסוים או שירות אותו אתם מספקים, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת תהיה על ידי סרט תדמית. מאמר זה יסביר מהו סרט תדמיתי ומהו תהליך הפקת סרטי תדמית.

תהליך הפקת סרטי תדמית

סרטי תדמית הם סרטים שאמורים ליצור לכם, לחברתכם, למוצרים ולשירותים אותם אתם משווקים תדמית חיובית ונחשקת. סרטי תדמית הם הדרך הפופולרית ביותר של עסקים לזכות באהדת תהליך הפקת סרטי תדמיתקהל. למרות שהמטרה העיקרית של הסרט היא ליצור דימוי חיובי בעיני לקוחות פוטנציאליים, בשנים האחרונות עסקים משתמשים בסרטים אלו גם למטרות שיווק וזאת על ידי הזמנת סרטי תדמית למטרות שונות, אם מדובר על הפקת סרטי תדמית למטרת הדרכה, שיווק מוצר, קידום מכירות, סרטי תדמית ייעודיים למשקיעים ועוד. חשוב להבין שכל אחד שמעוניין לפרסם את עצמו בצורה הטובה ביותר, זקוק לסרט תדמיתי שיכול להעביר לצופים בו את כרטיס הביקור האטרקטיבי והמרשים ביותר של המוצר, השירות ו/או החברה. רוב הסרטים נעים בין חמש דקות לבין עשרים דקות וזאת בהתאם למטרה העיקרית שלהם. סרט תדמיתי תמיד יצור רושם ולעיתים יגרום להנעה לפעולה.

הפקת סרטי תדמית – בחירת החברה

בחירת החברה שתבצע עבורכם הפקת סרטי תדמית חייבת להיעשות בצורה קפדנית. החברה חייבת להיות בעלת ניסיון בכל הקשור אל הפרת סרט התדמית ולהראות לכם תיק עבודות שעל פיו תחליטו האם הקו הסגנוני מקצועי שלה מתאים למטרה שלכם. בנוסף, יש לוודא שמדובר על חברה שיכולה לעמוד בקריטריונים הבאים:

  • תקציב- החברה מציעה הפקת סרטי תדמית שמתאימה לתקציב הקיים ברשותכם.
  • אפיון- החברה מבצעת אפיון ומחקר מקדים וקובעת יחד עם הלקוח מה המטרה המרכזית של הסרט, מי קהל היעד העיקרי, המיקום של הצילום ועוד.
  • לו"ז- הפקה של סרטי תדמית מחייבת לוח זמנים מדויק ויש לבחור בחברה שיכולה להתחייב במסגרת חוזה על עמידה בלוח זמנים שמתאים ללקוחותיה.
  • תסריט, בימוי וצילום- חשוב לברר עם החברה איתה אתם בוחרים לעבוד, מהו אורכו של הסרט התדמיתי אותו הם מציעים לכם במסגרת התקציב, מי כותב את התסריט בחברה והאם יש שקיפות עם הלקוח, האם החברה מתחייבת במסגרת התקציב שהוצע ללקוח לבצע את כל הקשור אל העיצוב הגרפי, הצילומים, הסאונד, העריכה של הסרט, הגשת הסרט ואף מקצה השיפורים בו.

 לסיכום, הפקת סרט תדמית חייב להיעשות על ידי מקצועניים וזאת על מנת שהחברה שלכם, המוצרים והשירותים אותם אתם מציעים יצטיירו בפני כל מי שרואה את הסרט בצורה הטובה ביותר.

Scroll to Top