תהליכי עבודה

תהליכי עבודה של חברת וירטואל פוינט כוללים מספר שלבים מובנים ומוגדרים

בריף – בשלב ראשון נבצע תיאום ציפיות אל מול הלקוח, תוך הכרת התחום לעומקו.
Button_Down
תחקיר וגיבוש רעיונות/תסריטאות – נתמקד במטרת הסרטון, נאפיין את צרכי הלקוח, נכיר את היתרונות והחסרונות, נפלח את קהל היעד ונכתוב את עיקרי התסריט
Button_Down
איסוף חומרים גרפים
– נאסוף את חומרי הגלם מהלקוח וממאגרים גרפים ונתחיל במלאכה.
Button_Down
עיצוב הקונספט הגרפי ("אריזה")
– נעצב את הקונספט הגרפי בעיצוב חדשני ומרענן במטרה לבדל את תוצאות הסרטון ולייחד אותו. במהלך הכנת ה- "סטורי בורד" נעבוד בשיתוף פעולה ואינטראקציה מלאה עם הלקוח לשביעות רצונו ואישורו הסופי.
Button_Down
צילום (במקרה של הפקת וידאו) – נבצע את שלב הצילום תוך התאמה מלאה לסרטון המבוקש, החל מבחירת הלוקיישן ( חדרי ניתוח, מרפאות, צילומי אולפן, צילומי אוירה ביתיים צילומי חוץ וכו) ועד הפקת הווידאו באיכות שידור גבוהה (HD) אנו ערוכים לבצע צילומים פשוטים ומורכבים כאחד
Button_Down
אנימציה – נשקוד על אנימציה תלת מימד יצירתית ומעניינת , בהתאמה מלאה לתחום הרפואי והמדעי, שתעביר את המסר באופן ייחודי ומקורי ובסטנדרטים הבינלאומיים. תהליך העבודה מתבצע לכל אורך הדרך בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ולשביעות רצונו.
Button_Down
עריכה 
סאונד ואפקטים מיוחדים  – בתהליך העריכה נשלב סאונד ואפקטים בכדי להעלות את הסרטון רמה אחת מעל, תוך הוספת אפקטים ייחודיים, וסנכרון מלא לתכנים הנצפים.
Button_Down
הכנת פורמטים לצפייה – נכין עבורכם את פורמט הסרטון בהתאם לצורך ולמטרה (אינטרנט, מצגת, מחשב, טלוויזיה, סלולר, DVD ועוד)

על כל אחד ואחד משלבי העבודה, מופקד צוות מקצועי ומוכשר לביצוע המשימה. צוות העובדים בוירטואל פויינט ניחן ביצירתיות גבוהה וניסיון רב ולכל אחד ואחת מבעלי המקצוע ידע מקיף מתחום הווידאו והרפואה בארץ ובעולם.

וירטואל פוינט מזמינה אתכם ליצור סרטון ייחודי, מקורי ומקצועי!

Scroll to Top